Szukamy najlepszych. Szukamy Ciebie.

W związku z rozwojem Spółki Absysco, producenta rozwiązań informatycznych dla biznesu
poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Manual Tester

Warszawa

pełny etat

do uzgodnienia

Umowa o pracę / B2B

Dodano 13 czerwca 2023

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość poruszania się w nowych systemach
  • Umiejętność znajdowania błędów, niedoskonałości systemów
  • Znajomość zagadnień z zakresu:
    • Podstawy Http
    • REST Api
    • Postman
    • MS SQL
    • DevTools (umiejętność korzystania i rozumienia narzędzia)
    • Aplikacje mobilne (znajomość systemów iOS i Android)
    • Git

Zakres obowiązków:

  • Testy manualne aplikacji webowych i mobilnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testów
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Utrzymywanie środowisk testowych
  • Aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju oprogramowania
  • Rozwój systemów mobilnych i webowych dla największych firm FMCG na rynku

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach
  • Zaangażowane i pozytywne środowisko
  • Możliwość pracy przy rozwoju aplikacji mobilnych wykorzystywanych przez szeroką rzeszę użytkowników biznesowych
  • Wysoką kulturę pracy i realne terminy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli na aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Aplikujesz na stanowisko:

ekran logowania system mobilny SFA

Ekran logowania

Ekran logowania systemu absysco® onemobile można dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki, umieszczając tutaj nazwę i logo.

Logowanie do platformy jest bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane, a poza standardowym hasłem możliwe są także inne metody autoryzacji, jak odcisk palca czy FaceID.