Absysco
Programujemy nowe możliwości.

Systemy do zaawansowanej analityki sprzedaży dla menedżerów
Kliknij tutaj
Systemy do zarządzania materiałami promocyjnymi ePOS dla przedstawicieli handlowych
Kliknij tutaj
Systemy mobilne do łatwego zarządzania sprzedażą dla przedstawicieli
Kliknij tutaj

Zaufali nam

Rozwiązania dla Twojego biznesu

Niezawodność to przewaga nad konkurencją

Absysco projektuje i wdraża zaawansowane systemy informatyczne dla firm – na każdej płaszczyźnie ich działania. Niezawodność implementowanych rozwiązań, optymalizacja przepływu danych i poprawa organizacji – oto efekty rozwiązań najwyższej jakości.

system SFA dla przedstawicieli handlowych

Wybierz system dla swojej firmy:

system zarządzania materiałami ePOS

Prowadź firmę tak, jak lubisz - bez ograniczeń. ePOS to elastyczny system zamawiania, zlecania i śledzenia dostawy materiałów POS.

systemy mobilne SFA


System mobilny klasy SFA to gotowe rozwiązanie usprawniające sprzedaż - dla Ciebie i Twoich pracowników terenowych.

system elektronicznej wymiany danych

Platforma eDapt EDI sprawia, że agregowanie danych, przetwarzanie oraz przesyłanie ich pomiędzy bazami różnych firm jest efektywne i proste.

portal dla partnerów B2B

Nawet najlepsze rozwiązanie nie będzie idealne dla wszystkich. System na zamówienie to odpowiedź na najgłębsze potrzeby Twojej firmy.

repozytorium danych BI

Nawet najlepsze rozwiązanie nie będzie idealne dla wszystkich. System na zamówienie to odpowiedź na najgłębsze potrzeby Twojej firmy.

systemy na zamówienie

Nawet najlepsze rozwiązanie nie będzie idealne dla wszystkich. System na zamówienie to odpowiedź na najgłębsze potrzeby Twojej firmy.

0
zintegrowanych punktów
dystrybucyjnych w Polsce

Rozwijaj swój biznes z Absysco

84% przedsiębiorców wie, że dobra organizacja i niezawodne narzędzia biznesowe zwiększają efektywność.

system mobilny dla PH

Dlaczego firmy wybierają Absysco?

bezpieczeństwo danych

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z największymi koncernami przygotowały nas do realizacji najbardziej wymagających projektów – również pod względem bezpieczeństwa.

skalowalna farma serwerów

Przygotowane przez nas środowisko pracy jest bezpieczne, skalowalne i wydajne. Wysoko wydajna farma serwerów zlokalizowana jest pod Toruniem,  w nowoczesnym Data Center.

Niezawodność proponowanych rozwiązań, głębokie zrozumienie potrzeb partnerów i transparentne zasady działania. Bycie liderem w swojej branży to odpowiedzialność, którą niesiemy z podniesioną głową.

wsparcie dla użytkowników

Pomagamy naszym użytkownikom na każdym etapie. Dedykowane Call Center umożliwia zdalne wsparcie zarówno w Polsce jak i za granicą.

integracja i wymiana danych

Integrujemy dane z różnorodnych systemów w jedno spójne środowisko. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w integracji systemów magazynowych, sprzedażowych i ERP 

Aplikujesz na stanowisko:

Aplikacja ogólna

ekran logowania system mobilny SFA

Ekran logowania

Ekran logowania systemu absysco® onemobile można dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki, umieszczając tutaj nazwę i logo.

Logowanie do platformy jest bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane, a poza standardowym hasłem możliwe są także inne metody autoryzacji, jak odcisk palca czy FaceID.