System elektronicznej wymiany danych (eDapt EDI)

Platforma eDapt EDI generuje oszczędności czasu pomagając automatycznie agregować dane, przetwarzać je oraz przesyłać pomiędzy bazami różnych firm efektywnie i w prosty sposób.

Platforma została stworzona z myślą o łatwej i efektywnej pracy opartej na automatycznej wymianie danych i ich przetwarzaniu. System absysco® eDapt EDI należy do grupy systemów EDI, czyli platform opartych na technice wymiany danych (Electronic Data Interchange). Są to platformy, których głównym zadaniem jest agregowanie, przetwarzanie i przesyłanie danych pomiędzy systemami i bazami różnych partnerów biznesowych. Ma to na celu usprawnienie wymiany informacji i zwiększenie efektywności codziennych działań operacyjnych.

Platforma została dostosowana do przetwarzania danych związanych z obrotem materiałami i logistyką, w tym o produktach, stanach magazynowych, kontrahentach, bieżącej sprzedaży, zadłużeniach, czy składanych zamówieniach. Obrót danymi obejmuje każdy etap: od wprowadzania i magazynowania, przez dopasowywanie i porządkowanie, po zaawansowane raportowanie i analitykę.
0
zintegrowanych punktów
dystrybucyjnych w Polsce i Europie

Wykorzystaj potęgę danych

Korzystając z systemu wymiany danych otrzymasz:

edi_6

Pełną wiedzę o sprzedaży detalicznej dzięki rzeczywistym i uporządkowanym danym: np. zapasy, odsprzedaż, zamówienia

Narzędzia prezentujące poziomy realizacji celów ilościowych i jakościowych z możliwością stawianie celi odsprzedażowych od dystrybutorów

Możliwość przygotowywania rozliczeń współpracy z dystrybutorami, PSD oraz zespołów sprzedażowych

Możliwość pomiaru efektywności działań marketingowych oraz monitorowania dystrybucji produktów

edi_5

Listę nieobsługiwanych punktów sprzedaży z potencjałem zakupowym

Narzędzia do prognozowania stanów magazynowych adekwatnie do rotacji produktów

chemia

elektronika

energetyka

odzież i obuwie

żywność i napoje

art. sportowe

W jakich branżach działa eDapt EDI?

Te rynki z powodzeniem stosują zaawansowaną obsługę przetwarzania danych sprzedażowych.

Poznaj system, który łączy wszelkie podziały

Wymiana danych w 3 krokach

Krok 1. Przygotowanie danych

Na tym etapie system odbiera dane z systemów zewnętrznych klienta pobierając informacje od producentów, dystrybutorów, hurtowni i punktów sprzedaży

Przystosowaliśmy platformę absysco eDapt EDI do obsługi różnych formatów danych wejściowych. Dzięki temu możliwe jest odbieranie komunikatów z systemów zewnętrznych za pomocą XML Web Services na kilka sposobów:

bezpośrednio z baz danych systemów klienta

z plików tymczasowych systemów

z widoków lub procedur składowanych

z plików przygotowanych przez wtyczkę eDapt EDI eConverter

Krok 2. Przetwarzanie danych

Głównym zadaniem na tym etapie jest ustandaryzowanie danych o produktach i poprawna ich identyfikacja.

Moduł eDapt EDI Codmap służy do uporządkowania danych o produktach w bazie systemu. Algorytmy dopasowują produkty za pomocą np. kodów SAP, EAN lub innych identyfikatorów, a następnie weryfikują poprawność dopasowania. System posiada także mechanizmy, które dbają o ujednolicenie jednostek miar (np. ilości do sztuk).

Krok 3. Raportowanie i analityka

Analiza danych wynikowych oparta na raportach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Korzystając z  absysco® eDapt EDI masz dostęp do najróżniejszych form raportów i statystyk. Elastyczność w wyborze sposobu i formy raportowania pozwala na łatwiejszą i efektywniejszą pracę analityczną.  

Wybrane metody raportowania:

Aplikujesz na stanowisko:

Aplikacja ogólna

ekran logowania system mobilny SFA

Ekran logowania

Ekran logowania systemu absysco® onemobile można dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki, umieszczając tutaj nazwę i logo.

Logowanie do platformy jest bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane, a poza standardowym hasłem możliwe są także inne metody autoryzacji, jak odcisk palca czy FaceID.