Systemy mobilne SFA (oneMobile)

Systemy do efektywnego zarządzania sprzedażą dla przedstawicieli handlowych

Absysco oneMobile jest mobilną aplikacją klasy SFA wspierającą pracę całych zespołów sprzedaży: m.in.: menadżerów, przedstawicieli handlowych, merchandiserów oraz działów wspierających. oneMobile poprawia efektywność planowania i organizacji pracy, zwiększa skuteczność i produktywność ludzi oraz usprawnia ich codzienną pracę.

Możliwości platformy realizowane są szeregiem przydatnych funkcji i narzędzi niezastąpionych w codziennych kontaktach z klientami.

System zapewnia wsparcie na kilku płaszczyznach: odpowiedniego doboru klientów biorąc pod uwagę ich potencjał, właściwego zarządzania zespołem i planowania pracy, bieżącego zbierania wiedzy o sytuacji w  punktach dystrybucyjnych, aktywnej sprzedaży i realizowaniu dostaw oraz komunikacji marketingowej. Korzystając z aplikacji wszystkie kluczowe informacje, promocje, budżety oraz limity masz cały czas pod ręką.

Istotną zaletą systemu mobilnego absysco oneMobile jest możliwość modyfikacji, która zapewnia pełne dostosowanie do specyfiki i potrzeb każdego biznesu.

Wykorzystaj 100% potencjału

System SFA - kto skorzysta najbardziej?

Menadżer

Pracownicy terenowi

Działy wspierające

Hurtownicy i klienci

Poznaj kluczowe moduły oneMobile

Panel nawigacyjny

Panel nawigacyjny to miejsce, w którym za pomocą praktycznych widżetów prezentujemy najważniejsze dane. Szybki, łatwy dostęp umożliwia efektywne działanie biznesowe. Tutaj w sposób przejrzysty można zapoznać się z aktualną sytuacją, planem dnia, statusem zamówień, postępem realizacji celów czy wielkością sprzedaży. Informacje mogą być dowolnie konfigurowane przez każdego użytkownika i dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Klienci

Lista klientów pełni funkcję systemu CRM, gdzie zgromadzone są wszystkie informacje dotyczące kontrahentów. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać szybki dostęp do szczegółów, by móc efektywnie współpracować. Definiowanie zawartości jest w pełni indywidualne i może zawierać historię wizyt, notatki ze spotkań, informacje o preferencjach asortymentowych, historię dostaw i promocji, czy efekty sprzedaży.

systemy mobilne dla przedstawicieli handlowych

Plan pracy

Używając absysco oneMobile, możesz zapomnieć o papierowym kalendarzu. Wszystkie ważne wydarzenia i zadania zapiszesz w Planie pracy. Tutaj masz możliwość śledzenia przebiegu planu pracy w różnym ujęciu: od szczegółowego dobowego, przez tygodniowy, aż po miesięczny. Tryb harmonogramu wyświetla kolejne wydarzenia i dni w postaci ciągłej listy, ułożonej zgodnie z chronologią występowania.

Wizyta handlowa

Ilość zadań koniecznych do zrealizowania podczas jednej wizyty u klienta niejednokrotnie przyprawia o zawrót głowy. Dzięki absysco oneMobile nie zapomnisz o żadnym z nich. Moduł pozwala na szczegółowe zaplanowanie wszystkich zadań, jakie chcesz wykonać podczas następnej wizyty. Pytania o obecność asortymentu w sklepie, poziom zapasów, powiadomienie o nowej promocji, ustalenie szczegółów zamówienia, ustalenie szczegółów kampanii, czy porozmawianie o dodatkowym wsparciu. System zapamięta te zadania za Ciebie.

Zamówienia

Kreator przeprowadzi Cię sprawnie przez cały proces zamówienia. Cała baza produktowa ułożona jest w przejrzysty sposób by maksymalnie ułatwić poruszanie się po niej. Wybierając dany produkt masz możliwość zapoznać się ze wszystkimi szczegółami. Kreator może także przygotować sugestie biorąc pod uwagę dane sprzedażowe. W tym miejscu dokonuje się także wyboru promocji, które są dostępne dla danego punktu sprzedaży. Na końcu procesu, w oknie podsumowania łatwo skontrolujesz poprawność zamówienia.

Promocje

Dzięki absysco oneMobile nie umknie Ci żadna trwająca akcja promocyjna. Moduł pomoże optymalizować dobór promocji, składowe elementy by zwiększać efektywność zamówienia i sprzedaż. Tutaj prezentowane są aktualne stany realizacji kampanii oraz czas ich zakończenia. Możliwości oznaczania, wyróżniania i kolorowania poszczególnych elementów skutecznie zwrócą Twoją uwagę na te, które wymagają działania

Ankiety i raporty

Zbieraj opinie i wnioski, badaj na bieżąco sytuację w punktach sprzedaży, dokonuj ewaluacji działań promocyjnych. Wykorzystuj pozyskane w ten sposób dane do zwiększania efektywności pracy zespołów terenowych i generowania wzrostów.

Dzięki przejrzystemu interfejsowi udzielanie odpowiedzi jest łatwe i szybkie, by maksymalnie oszczędzić czas.

Aplikujesz na stanowisko:

Aplikacja ogólna

ekran logowania system mobilny SFA

Ekran logowania

Ekran logowania systemu absysco® onemobile można dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki, umieszczając tutaj nazwę i logo.

Logowanie do platformy jest bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane, a poza standardowym hasłem możliwe są także inne metody autoryzacji, jak odcisk palca czy FaceID.