Szukamy najlepszych. Szukamy Ciebie.

W związku z rozwojem Spółki Absysco, producenta rozwiązań informatycznych dla biznesu
poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Angular/TS Developer

Warszawa

pełny wymiar

do uzgodnienia

B2B

Dodano 29 października 2023

Główne obowiązki:

  • Rozwój aplikacji mobilnych i webowych używanych przez tysiące pracowników terenowych, zatrudnianych przez największe firmy FMCG na rynku (system SFA/FFA)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych, wpływ na podejmowane decyzje oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość TypeScript i Angular (Co najmniej 2 lata)
  • Znajomość Git
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność oraz dążenie do samodoskonalenia
  • Dyspozycyjność (praca w pełnym wymiarze godzin), w formule hybrydowej

Mile Widziane:

  • Znajomość technologii: NestJS, Ionic, Ngrx, TailwindCSS
  • Znajomość baz danych: MsSQL, MongoDB

Oferujemy:

  • Zdecydowaną przewagę zadań rozwojowych, nowych funkcjonalności (80%)
  • Zaangażowane i pozytywne środowisko
  • Pracę w swobodnej formule
  • Możliwość rozwoju aplikacji mobilnych wykorzystywanych przez szeroką rzeszę użytkowników biznesowych
  • Wysoką kulturę pracy i realne harmonogramy
  • Stały rozwój ściśle związany z rozwojem aplikacji

O firmie:

Jesteśmy dojrzałą i stabilną firmą, której kultura organizacyjna jest profesjonalna i zespołowa. Utrzymujemy i rozwijamy autorskie systemy mobilne, webowe i desktopowe. Nasze systemy obsługują potrzeby największych firm na rynku FMCG – w zakresie systemów SFA, rozwiązań integracyjnych, raportowych i analitycznych. Nasze portfolio produktów stale się rozwija. Pracujemy w sposób zwinny, w zorganizowanej, ale płaskiej strukturze. Nasz zespół stanową profesjonaliści czerpiący przyjemność z realizowanych zadań – dołącz do nas!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli na aplikacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Aplikujesz na stanowisko:

ekran logowania system mobilny SFA

Ekran logowania

Ekran logowania systemu absysco® onemobile można dostosować do identyfikacji wizualnej Twojej marki, umieszczając tutaj nazwę i logo.

Logowanie do platformy jest bezpieczne. Połączenie jest szyfrowane, a poza standardowym hasłem możliwe są także inne metody autoryzacji, jak odcisk palca czy FaceID.